Pineta CZ, s.r.o.

POLSKÁ CK ITAKA

SPOLUPRACUJEME  S  CK  ITAKA

 

PRO ZÁJEZDY CK ITAKA KLIKNĚTE

 

Itaka je největší polskou cestovní kanceláří s tradicí již od roku 1989 se sídlem ve slezsko-polské Opoli. V roce 2014 vypravila 640 000 klientů. Její tržby v přepočtu překročily devět miliard korun. Proti úpadku je pojištěna u ERV pojišťovny na cca 1 280 000 000 Kč. Své zájezdy prodávají také v Rusku, Pobaltí, Bělorusku a na Ukrajině. V roce 2016 koupila cestovní kancelář Čedok.

V nabídce naleznete zajimavé destinace za velmi lákavé ceny s odlety z Katovic i jiných polských letišť. Katovické letiště, vzdálené od Ostravy po nové neplacené dálnici pouhou hodinu, vypraví až 50 letů týdně.

Severní Moravě se tak rozšiřuješ nabídka zájezdů mj. o destinace, kvůli kterým byla nucena jezdit až do Prahy. Jsou to Kanárské ostrovy, Španělsko (Costa de la Luz, Costa del sol, Costa Brava, Costa Blanca, Costa Dorada, Costa Calida), Formentera, Ibiza, dále Madeira, portugalské Algarve, Kalábrie, Sardinie, Maroko (Agadir), Kypr (Limassol, Larnaka, Paphos, Ayia Napa), z Egypta Sharm el Sheikh, z Řecka Lesbos, Samos, Epirus, Lefkada, Peloponez, Bulharsko (Zlaté písky) a z Turecka Marmaris, Kusadasi, Dalamán a Cesme. V zimní sezóně se z Katovic létá do těchto destinací: Kanárské ostrovy, Madeira, Maroko, Egypt, Keňa, Zanzibar, Spojené arabské emiráty, a v zimní sezóně 2016-17 nově také Omán, Kapverdy a Dominikánská republika (Punta Cana).

 

Parkování na letišti budete mít díky nám za 90,- Kč/týden nebo můžete využít transferu mikrobusy, které jezdí před termínál letiště z Ostravy 7x denně.

 

Samozřejmostí je i zimní sezóna zájezdů exotiky z Varšavy. Klasicky již přímé lety bez mezipřistání do destinací Kuba-oblast Holguin, Varadero a Cayo Santa Maria, Thajsko - let na Krabi, Zanzibar, Kapverdy a Dominikánská republika (Punta Cana, La Romana, Puerto Plata, Samana). Nově se bude z Varšavy létat do Panamy, na Mauricius a Maledivy.

 

Pokud si z nabídky CK Itaka vyberete jakýkoliv zájezd, velmi jednoduše ho zarezervujete telefonicky na čísle 606 348 944 nebo mailem: karvina@pineta.cz

 

Pro přepočet na CZK použijte prosím kurz 6.15.  Celý prodejní servis probíha v českém jazyce.

 

Ceny zájezdů u CK Itaka  jsou velmi často nižší, než zájezdy s odlety z Ostravy.

 

Vzdálenost na letiště v Katovicich (Pyrzowice)

- jede se po dálnici A1, polský úsek je bezplatný. Cesta vede přes Bohumín směr Lodz.:
 

Bohumín        – 100 km, 55 minut,

Karviná         – 105 km, 70 minut,

Ostrava          – 115 km, 70 minut,

Český Těšín   – 120 km, 85 minut.

 

Parkování přímo na letišti je pro občany s českou SPZ velmi výhodná. Po slevě 90% z ceny parkování je to cca 90,- Kč/týden.

 

Stránky letiště Katovice (Pyrzowice) v češtinězde

 

Vzdálenost na letiště ve Varšavě:
Ostrava          - 380km, 4hod 15minut.

Vytvářím objednávku...