Pineta CZ, s.r.o.

O NÁS

Zde se dozvíte vše o naší cestovní agentuře

 

Cestovní agentura Pineta CZ, s.r.o. se cestovním ruchem zabývá od roku 1994. Je autorizovaným prodejcem zájezdů více jak 50ti renomovaných cestovních kanceláří. Tyto cestovní kanceláře jsme vybírali nejen podle jejich působení na trhu ale také podle poptávky a oblíbenost klientů.

Nabízíme Vám více cestovních kanceláří, které se specializují na stejnou destinaci. Je to výhoda pro Vás, protože každá cestovní kancelář nabízí jiné služby za jiné ceny.

Všechny partnerské cestovní kanceláře jsou povinně pojištěny dle zákona č. 159/1999 sb. proti úpadku cestovní kanceláře.

Ceny zájezdů jsou stejné jako u pořadatele s dodržením všech slevových a bonusových programů. Platbu provádí klient na náš bankovní účet hotově, případně převodem, nebo může využít platbu fakturou, v případě dotovaných zájezdů zaměstnavatelem.

Zakoupení zájezdů je možné on-line vyplněním objednávky přímo u výpisu zájezdu nebo přímo v naší kanceláři.

Nabídky denně aktualizujeme. Zájezd je možné zakoupit přímo z domu. Stejně tak úhradu můžete provést online z Vašeho počítače. Pokyny k odjezdu či odletu Vám zašleme cca týden před plánovaným nástupem na dovolenou.

Vytvářím objednávku...