Pineta CZ, s.r.o.

ID: 487449

Horský hotel Čeladenka ****

Termín: 30.11. (Pá) - 03.12. (Po) 2018

Délka pobytu: 4 dny, 3 noci

Doprava: Vlastní

Strava: Snídaně

Cena: 2 770 Kč

  • Wellness
  • Pro rodiny
  • Golf
  • WiFi
Poloha
Horský hotel Čeladenka se rozkládá v malebném údolí Podolánek na konci obce Čeladná, na úpatí hory Smrk v nadmořské výšce 590 m n. m. Celý resort hotelu je zasazen v nádherné přírodě chráněné krajinné oblasti Beskydy. V blízkosti hotelu protéká říčka Čeladenka a samotná poloha hotelu nabízí svým hostům mnoho zajímavých výletů autem, pěšky nebo na kole. Nedaleko hotelu se nachází golfové hřiště Ostravice nebo Prosper Golf Resort Čeladná, které se řadí mezi největší golfová hřiště v ČR.
Vybavení
Vstupní hala s recepcí, hotelová restaurace, lobby bar, kongresové centrum, venkovní dětské hřiště, multifunkční sportoviště, letní terasa, venkovní bazén, výtah v hotelové části, wellness centrum „Lesní lázně“, ordinace fyzioterapie, parkoviště.

Kongresové centrum má celkovou kapacitu až 90 míst. V prostorách kongresového sálu nabízíme možnost pořádání firemních akcí, seminářů, kongresů, workshopů a přednášek. Prostory jsou také ideální pro pořádání tanečních večerů nebo různých slavnostních hostin jako svatba, oslava narozenin, kterou rádi připravíme i pro nejmenší hosty.

Vybavení kongresového centra: data projektor, projekční plátno, ukazovátko, ozvučení, mikrofony, kopírovací služby, wifi připojení, dvd/cd přehrávač, flipchart tabule.
Ubytování

Hotel Čeladenka - pokoje jsou komfortně vybaveny a disponují vlastním sociálním zařízením, sprchovým koutem nebo vanou, fénem, hotelovou kosmetikou, SAT TV, telefonem, internetovým připojením, minibarem a trezorem. Do některých pokojů lze na přání umístit přistýlku nebo dětskou postýlku. Část pokojů nabízí svým hostům k využití terasu nebo balkon. Hlavní budova nabízí ubytování ve dvoulůžkových pokojích typu STANDARD a COMFORT, dále v jednolůžkových pokojích, v apartmánech a rodinných pokojích. Součástí hotelu je jeden bezbariérový pokoj.

Apartmánové domy - apartmánový dům se skládá z prostorné předsíně a dvou oddělených pokojů. Apartmánové domy jsou ideální pro rodiny s dětmi, které upřednostňují soukromí, zároveň jsou však umístěny v blízkosti hlavní hotelové budovy a umožňují tak lehkou dostupnost všech hotelových služeb. Součástí apartmánového domu je vlastní sociální zařízení, sprcha, fén, hotelová kosmetika, SAT TV, telefon, internetové připojení, minibar, trezor. Každý apartmán je vybaven terasou se sedacím nábytkem. Apartmánové domy disponují ubytovací kapacitou až pěti osob. Na přání lze umístit oproti poplatku také dětskou postýlku.

Horské domy - v každém domě se nachází 5 dvoulůžkových pokojů a jeden jednolůžkový pokoj. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, sprchovým koutem, fénem, hotelovou kosmetikou, SAT TV, telefonem, minibarem, trezorem. Každý dům disponuje vlastním parkovacím stáním a internetovým připojením.

Ubytování je v kompetenci hoteliéra.

Stravování
Dle vybraného balíčku - SNÍDANĚ – formou bufetových stolů.

POLOPENZE - snídaně formou bufetových stolů, večeře výběrem ze 3 menu,1 dl vína/osoba, 0,3l čepované pivo/osoba, karafa s vodou.

LIGHT ALL INCLUSIVE – snídaně formou švédských stolů, dopolední svačina s kávou nebo čajem, oběd formou bufetových stolů nebo výběrem z jídelního lístku (dle obsazenosti hotelu), odpolední svačina s kávou nebo čajem,  večeře formou bufetových stolů nebo výběrem z jídelního lístku (dle obsazenosti hotelu).
Cena za osobu zahrnuje
ubytování, snídani formou švédského stolu, parkování, Wi-fi, využívání dětského a sportovního hřiště, dětský koutek (bez dozoru), dítě do 2 let ZDARMA – bez nároku na lůžko a stravu
Cena nezahrnuje
dopravu, služby wellness (dle aktuálního ceníku), ubytovací a lázeňský poplatek (19 Kč/osoba/den), pozdější check-out do 13:00 hod 100 Kč/osoba – po dohodě s recepcí, pozdější check-out do 15:00 hod 300 Kč/osoba – po dohodě s recepcí, pozdější check out-po 15:00 hod cena za osobu/noc dle standardního ceníku, zapůjčení dětské postýlky 100 Kč/den (nutná rezervace předem)
Popis
V resortu Horského hotelu Čeladenka se nachází hlavní hotelová budova, sedm apartmánových domů, tři horské domy, hotelová recepce, restaurace, lobby bar, kongresové centrum, dětské venkovní hřiště, multifunkční sportoviště, letní terasa a venkovní bazén. Součástí resortu je rovněž wellness areál „Lesní lázně“, který je umístěn v bezprostřední blízkosti hotelové budovy. V Lesních lázních naleznete pestrou nabídku wellness programů a relaxace. V hotelovém resortu je také ordinace lékaře a fyzioterapeuta. Hotel má k dispozici vlastní parkovací stání. Do hlavní hotelové budovy a do Lesních lázní je zajištěn bezbariérový přístup. V hotelové budově je k dispozici výtah. Celý hotelový resort je zajištěn bezpečnostním zámkovým kartovým systémem. Všechny pokoje jsou vybaveny anti-alergenním programem, který zahrnuje podlahovou speciální krytinu Flotex, matrace, polštáře a peřiny.
Hotel přijímá platby v hotovosti nebo platební kartou.
Služby (wellness)
Samostatné wellness centrum nabízí svým hostům relaxační programy. V nabídce služeb hosté najdou infrasaunu, whirlpool, Kneippův chodník, různé druhy masáží a vybrané formy vodoléčby.

FYZIOTERAPIE: profesionální tým ve Zdravotnickém zařízení Čeladná je tvořen odborníky v oblasti fyzioterapie a rehabilitace. Jejich hlavním cílem je zajistit rychlou a kvalitní zdravotní péči v oboru fyzioterapie a rehabilitace pro široký okruh pacientů, a to jak s podporou zdravotních pojišťoven, tak s možnostmi pro samoplátce. Nabízí léčbu pohybového aparátu včetně stanovení diagnózy a nastavení léčebného plánu.
Poznámka
Horský hotel Čeladenka si vyhrazuje právo na změny cen ubytování včetně stravy.
30.11. (Pá) - 03.12. (Po) 2018 - 4 dny, 3 nociStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Bezbariérový pokoj 1/3 Dospělý - Dospělý - Bezbariérový pokoj další typy pokojů
Snídaně
Vlastní
-2 770 Kč
Vybrat termín
01.12. (So) - 08.12. (So) 2018 - 8 dní, 7 nocí
Bezbariérový pokoj 1/3 Dospělý - Dospělý - Bezbariérový pokoj další typy pokojů
Snídaně
Vlastní
-6 230 Kč
Vybrat termín
02.12. (Ne) - 09.12. (Ne) 2018 - 8 dní, 7 nocí
Bezbariérový pokoj 1/3 Dospělý - Dospělý - Bezbariérový pokoj další typy pokojů
Snídaně
Vlastní
-6 230 Kč
Vybrat termín
03.12. (Po) - 10.12. (Po) 2018 - 8 dní, 7 nocí
Bezbariérový pokoj 1/3 Dospělý - Dospělý - Bezbariérový pokoj další typy pokojů
Snídaně
Vlastní
-6 230 Kč
Vybrat termín
04.12. (Út) - 11.12. (Út) 2018 - 8 dní, 7 nocí
Bezbariérový pokoj 1/3 Dospělý - Dospělý - Bezbariérový pokoj další typy pokojů
Snídaně
Vlastní
-6 230 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměČeská republika
MístoČeladná
HotelHorský hotel Čeladenka
Bezbariérový pokoj 1/3 Dospělý - Dospělý - Bezbariérový pokoj
Termín30.11.2018 - 03.12.2018
DopravaVlastní
Odletové/odjezdové místo 
StravováníSnídaně
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: KOVOTOUR PLUS, s.r.o. IČO: 62301055
Vytvářím objednávku...